U bent hier

Maurice Dequeecker

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Maurice Dequeecker?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Proven (Poperinge) op 27 mei 1905 , overleden op 30 december 1985
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)