U bent hier

André Dequae

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over André Dequae?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (12 mei 1977 - 10 oktober 1977)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 10 oktober 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Kortrijk op 3 november 1915 , overleden op 17 augustus 2006
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 april 1977 - 10 oktober 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (27 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 februari 1946 - 25 juni 1949)
  • voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (30 april 1974 - 6 juni 1977)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 september 1968 - 5 oktober 1977)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (27 september 1965 - 1 september 1968)
Minister
  • minister van Financiën (25 april 1961 - 27 juli 1965)
  • minister voor Economische Coördinatie (3 september 1960 - 24 april 1961)
  • minister van Buitenlandse Handel (26 juni 1958 - 5 november 1958)
  • minister van Koloniën (14 augustus 1952 - 22 april 1954)
  • minister van Koloniën en minister van Wederopbouw a.i. (9 augustus 1952 - 13 augustus 1952)
  • minister van Koloniën (16 augustus 1950 - 8 augustus 1952)
  • minister van Wederopbouw (8 juni 1950 - 15 augustus 1950)