U bent hier

Jozef Depré

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jozef Depré?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Overijse op 25 oktober 1921 , overleden op 3 augustus 2003
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)