U bent hier

Adhémar Deneir

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Adhémar Deneir?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 24 april 1979 - 14 mei 1979)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 3 juni 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (tweede ondervoorzitter 14 november 1990 - 12 maart 1991)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1990 - 13 november 1990)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 2 mei 1985 - 12 juni 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Meulebeke op 12 januari 1935 , overleden op 27 februari 1996
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)