U bent hier

Ward Demuyt

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Ward Demuyt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (tweede ondervoorzitter 31 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 20 februari 1992 - 30 mei 1994)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Oostkamp op 20 januari 1935
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)