U bent hier

Jozef Demeyere

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jozef Demeyere?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)

Meer info

Geboren te Roeselare op 24 juli 1936 , overleden op 4 april 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 april 1977 - 16 december 1978)