U bent hier

Francine Demeulenaere-Dewilde

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Francine Demeulenaere-Dewilde?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Nieuwkerke (Heuvelland) op 6 juli 1940
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 april 1977 - 16 december 1978)