U bent hier

Elisabeth Delepierre

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Elisabeth Delepierre?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Subcommissie voor Sport (lid 29 januari 1976 - 18 mei 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Kessel-Lo (Leuven) op 13 april 1932 , overleden op 12 oktober 1982
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)