U bent hier

Herman Deleeck

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Herman Deleeck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 18 oktober 1984 - 26 november 1984)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (plaatsvervangend lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 2 mei 1985 - 12 juni 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Borgerhout (Antwerpen) op 29 augustus 1928 , overleden op 31 oktober 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Antwerpen) (27 januari 1987 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (9 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 7 november 1981)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 27 december 1978)