U bent hier

Thomas Delahaye

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Thomas Delahaye?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • RAD (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Ukkel (Brussel) op 4 april 1943 , overleden op 11 januari 2001
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)