U bent hier

Jan Decorte

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan Decorte?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (12 november 1993 - 20 mei 1995)
  • Rossem (7 januari 1992 - 11 november 1993)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Wilrijk (Antwerpen) op 9 mei 1950
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)