U bent hier

Roger Declercq

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Roger Declercq?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (18 januari 1979 - 1 februari 1980)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 1 februari 1980)

Meer info

Geboren te Westrozebeke (Staden) op 8 juni 1924 , overleden op 4 juli 1982
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (18 november 1981 - 4 juli 1982)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (28 december 1978 - 1 februari 1980)