U bent hier

Rafaël Declercq

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Rafaël Declercq?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (4 maart 1980 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (4 maart 1980 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Middelkerke op 29 april 1924 , overleden op 30 september 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (21 februari 1980 - 7 november 1981)