U bent hier

Willy Declerck

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willy Declerck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (7 januari 1992 - 11 juni 1992)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 11 juni 1992)
  • Werkgroep Sport (vast lid 20 februari 1992 - 11 juni 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 11 juni 1992)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 11 juni 1992)

Meer info

Geboren te Westende (Middelkerke) op 9 augustus 1944 , overleden op 11 juni 1992
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (24 november 1991 - 11 juni 1992)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)