U bent hier

Firmin Debusseré

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Firmin Debusseré?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 1 juni 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 27 juni 1983)

Meer info

Geboren te Sint-Eloois-Winkel (Ledegem) op 13 december 1935 , overleden op 18 juni 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)