U bent hier

Roger De Wulf

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Roger De Wulf?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Brussel (tweede ondervoorzitter 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Vilvoorde op 5 januari 1929 , overleden op 4 april 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 3 mei 1996)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
Minister
  • minister van Tewerkstelling en Arbeid (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • minister van Tewerkstelling en Arbeid (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • minister van Tewerkstelling en Arbeid (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • minister van Tewerkstelling en Arbeid (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • staatssecretaris voor Economische Zaken en staatssecretaris voor Sociale Zaken (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • staatssecretaris voor Economische Zaken en staatssecretaris voor Sociale Zaken (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • gemeenschapsminister van Tewerkstelling (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • gemeenschapsminister van Gezondheidsbeleid (22 december 1981 - 9 december 1985)