U bent hier

August De Winter

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over August De Winter?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 23 juli 1984)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 2 juni 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (ondervoorzitter 21 mei 1974 - 4 november 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 20 mei 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 4 november 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 23 juli 1984)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1982 - 23 juli 1984)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 25 januari 1982 - 23 juli 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (voorzitter 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Grimbergen op 12 mei 1925 , overleden op 28 juli 2005
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 23 juli 1984)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 februari 1963 - 22 mei 1965)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 20 mei 1995)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)
Minister
  • staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • staatssecretaris voor Streekeconomie (4 oktober 1974 - 2 juni 1977)
  • minister van Buitenlandse Handelsbetrekkingen (19 maart 1966 - 16 juni 1968)