U bent hier

Pierre De Weirdt

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Pierre De Weirdt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Zelzate op 24 januari 1954
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)