U bent hier

Paul De Vlies

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse raad Kieskring Leuven (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Lid cultuurraad Kieskring Leuven (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Leuven (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
Lid cultuurraad Kieskring Leuven (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
Lid cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Leuven op 12 mei 1922 , overleden op 15 december 2001
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (Brabant) (22 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)