U bent hier

Wilfried De Vlieghere

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Wilfried De Vlieghere?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (secretaris 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Veldegem (Zedelgem) op 19 februari 1941
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)