U bent hier

Paul De Vidts

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Paul De Vidts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 6 maart 1972)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 25 augustus 1922 , overleden op 30 december 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)