U bent hier

Georges De Smeyter

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Georges De Smeyter?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Eine (Oudenaarde) op 6 januari 1928 , overleden op 26 februari 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 november 1981 - 22 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (2 januari 1979 - 22 november 1981)