U bent hier

Germain De Rouck

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Germain De Rouck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
fractievoorzitter Cultuurraad (20 november 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Ronse op 6 april 1928 , overleden op 7 april 1991
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)