U bent hier

Lydia De Pauw-Deveen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Lydia De Pauw-Deveen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Ukkel (Brussel) op 26 juni 1929
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Brabant) (28 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • provinciaal senator (Brabant) (23 november 1981 - 27 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Brabant) (2 januari 1979 - 22 november 1981)
Minister
  • staatssecretaris toegevoegd aan de minister van het Brusselse Gewest (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (3 april 1979 - 17 mei 1980)