U bent hier

Placide De Paepe

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Placide De Paepe?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 22 december 1976)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 22 december 1976)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 22 december 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)

Meer info

Geboren te Appelterre (Ninove) op 2 november 1913 , overleden op 12 januari 1989
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 17 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 22 december 1976)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 februari 1946 - 25 juni 1949)
Minister
  • minister van Sociale Voorzorg (25 april 1974 - 15 oktober 1976)
  • staatssecretaris voor Openbaar Ambt (26 januari 1973 - 24 april 1974)
  • minister van Sociale Voorzorg (17 juni 1968 - 20 januari 1972)
  • minister van Sociale Voorzorg (19 maart 1966 - 16 juni 1968)