U bent hier

Gerard De Paep

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Gerard De Paep?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Melsele (Beveren) op 22 november 1898 , overleden op 18 augustus 1985
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (23 mei 1965 - 30 maart 1968)