U bent hier

Maurice De Padt

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Maurice De Padt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)

Meer info

Geboren te Viane (Geraardsbergen) op 7 juli 1926 , overleden op 27 april 2006
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)