U bent hier

Alfons De Nolf

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Alfons De Nolf?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Torhout op 24 mei 1910 , overleden op 12 september 1991
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 10 maart 1974)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (22 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (26 juni 1949 - 3 juni 1950)