U bent hier

Magda De Meyer

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Magda De Meyer?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (27 september 1994 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (27 september 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 16 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 16 november 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (secretaris 14 november 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 13 november 1989)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 17 oktober 1990 - 12 november 1990)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 3 december 1954
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (23 juli 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (20 juli 1994 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 19 juli 2007)