U bent hier

Jan De Meyer

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan De Meyer?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 maart 1980 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 maart 1980 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Mechelen op 21 februari 1921 , overleden op 15 februari 2014
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (11 maart 1980 - 7 november 1981)