U bent hier

Omer De Mey

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse raad Kieskring Sint-Niklaas (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (secretaris 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 6 mei 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Sint-Niklaas (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Sint-Niklaas (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (secretaris 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Sint-Niklaas (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (secretaris 21 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 20 mei 1974)
Lid cultuurraad Kieskring Sint-Niklaas (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (secretaris 21 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 7 maart 1972 - 20 maart 1972)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Sint-Gillis-Waas op 12 mei 1923 , overleden op 27 april 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (11 januari 1979 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (1 juli 1959 - 25 maart 1961)