U bent hier

Filip De Man

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Filip De Man?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Roeselare op 11 november 1955
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • ereondervoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 30 juli 2014)