U bent hier

Georgette De Kegel

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Georgette De Kegel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Aalst op 16 mei 1937
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)