U bent hier

Paul De Keersmaeker

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Paul De Keersmaeker?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 20 januari 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Kobbegem (Asse) op 14 juli 1929
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 4 juli 1995)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 16 december 1981)
  • Europees Parlementslid (16 mei 1974 - 16 juli 1979)
Minister
  • staatssecretaris voor Europese Zaken en Landbouw (9 mei 1988 - 6 maart 1992)
  • staatssecretaris voor Europese Zaken en Landbouw (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • staatssecretaris voor Europese Zaken en Landbouw (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • staatssecretaris voor Europese Zaken en Landbouw (17 december 1981 - 27 november 1985)