U bent hier

Louis De Grève

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Louis De Grève?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 30 september 1984)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (ondervoorzitter 29 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 28 mei 1979)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (ondervoorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (ondervoorzitter 5 november 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 4 november 1974)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 30 september 1984)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 22 december 1981 - 30 september 1984)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 25 januari 1982 - 30 september 1984)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1982 - 30 september 1984)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (plaatsvervangend lid 23 maart 1982 - 30 september 1984)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 21 maart 1983 - 30 september 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (secretaris 18 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 17 november 1980)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Halle op 17 oktober 1929
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 30 september 1984)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 1 december 1993)
Grondwettelijk Hof
  • voorzitter van het Arbitragehof (14 september 1993 - 16 oktober 1999)
  • rechter van het Arbitragehof (1 oktober 1984 - 16 oktober 1999)