U bent hier

Albert De Cordier

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Albert De Cordier?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (plaatsvervangend lid 5 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Ronse op 30 november 1914 , overleden op 10 januari 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (17 december 1978 - 7 november 1981)