U bent hier

Carlo De Cooman

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Carlo De Cooman?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Merelbeke op 28 juli 1935
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 16 november 2005)
  • gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)