U bent hier

Willy De Clercq

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willy De Clercq?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 5 januari 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 21 november 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 5 maart 1973)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 5 januari 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Gent op 8 juli 1927 , overleden op 28 oktober 2011
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 5 januari 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (11 november 1958 - 25 maart 1961)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 19 juli 2004)
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)
  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 18 juli 1994)
  • Europees Commissaris voor Buitenlandse Betrekkingen en Handel (6 januari 1985 - 5 januari 1989)
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 16 december 1981)
Minister
  • vice-eerste minister en minister van Financiën en Buitenlandse Handel (17 december 1981 - 5 januari 1985)
  • minister van Financiën (25 april 1974 - 2 juni 1977)
  • vice-eerste minister en minister van Financiën (26 januari 1973 - 24 april 1974)
  • vice-eerste minister en minister van Begroting (19 maart 1966 - 16 juni 1968)
  • minister-onderstaatssecretaris voor de Begroting (3 september 1960 - 24 april 1961)
  • minister van staat (sinds 6 januari 1985)
Andere functies
  • partijvoorzitter PVV (25 september 1977 - 16 december 1981)
  • partijvoorzitter PVV (8 mei 1971 - 25 januari 1973)