U bent hier

Paul De Clercq

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Paul De Clercq?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 mei 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Sint-Amands op 8 januari 1919 , overleden op 17 februari 1999
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 1 juni 1979)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (16 april 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (16 mei 1974 - 16 juli 1979)
  • Europees Parlementslid (30 juli 1965 - 27 juni 1968)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 maart 1972 - 1 juli 1974)