U bent hier

Constant De Clercq

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Constant De Clercq?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse raad Kieskring Mechelen-Turnhout (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse raad Kieskring Mechelen-Turnhout (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (voorzitter 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 25 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (vast lid 2 mei 1985 - 12 juni 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
Lid Vlaamse raad Kieskring Mechelen-Turnhout (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Lid cultuurraad Kieskring Mechelen-Turnhout (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Mechelen-Turnhout (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
Lid cultuurraad Kieskring Mechelen-Turnhout (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 24 februari 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
  • Subcommissie voor Sport (lid 29 januari 1976 - 18 mei 1976)
Lid cultuurraad Kieskring Mechelen-Turnhout (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Eigenbilzen (Bilzen) op 12 december 1923 , overleden op 14 maart 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • erevoorzitter van het College van Quaestoren van de Senaat (sinds 13 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (16 april 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)