U bent hier

Hektor de Bruyne

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hektor de Bruyne?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Gouda (Nederland) op 1 maart 1917 , overleden op 19 mei 1995
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 maart 1972 - 29 april 1977)
Minister
  • minister van Buitenlandse Handel (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • minister van Buitenlandse Handel (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)