U bent hier

Jos De Bremaeker

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jos De Bremaeker?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (25 januari 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (voorzitter 24 januari 1995 - 20 februari 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (tweede ondervoorzitter 30 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (tweede ondervoorzitter 22 juni 1992 - 20 mei 1995)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 januari 1992 - 23 januari 1995)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 21 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 februari 1995 - 21 februari 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (eerste ondervoorzitter 15 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 28 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 17 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (secretaris 16 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 13 december 1985 - 15 januari 1986)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (25 januari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 25 januari 1983 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 10 februari 1983 - 11 januari 1984)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 12 januari 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 25 januari 1983 - 11 januari 1984)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 12 januari 1984 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Elsene (Brussel) op 10 mei 1933
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (20 januari 1983 - 12 oktober 1985)