U bent hier

Ferdinandus De Bondt

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Ferdinandus De Bondt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (voorzitter 22 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 21 mei 1974)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (secretaris 9 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 6 maart 1972)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 8 maart 1972)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 20 november 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 23 september 1923 , overleden op 22 februari 2014
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 24 november 1991)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 22 december 1987)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 november 1981 - 22 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (2 januari 1979 - 22 november 1981)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 april 1977 - 1 januari 1979)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (20 maart 1974 - 26 april 1977)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (17 november 1971 - 19 maart 1974)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (11 april 1968 - 16 november 1971)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 april 1982 - 3 februari 1992)
Minister
  • staatssecretaris voor Hervorming der Instellingen (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • staatssecretaris voor Hervorming der Instellingen (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)