U bent hier

André De Beul

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over André De Beul?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (voorzitter 29 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 28 mei 1979)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 2 februari 1988 - 6 januari 1992)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter 2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (eerste ondervoorzitter 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vierde ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (vierde ondervoorzitter 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (lid 28 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 3 december 1985 - 1 februari 1988)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter 3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (vierde ondervoorzitter 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 oktober 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 20 oktober 1986)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 22 december 1981 - 2 december 1985)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter 22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (eerste ondervoorzitter 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (vierde ondervoorzitter 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (secretaris 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 25 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (vast lid 23 maart 1982 - 12 oktober 1985)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 21 maart 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (vast lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (voorzitter 18 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 17 november 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
ereondervoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 10 december 1991)

Meer info

Geboren te Lokeren op 13 januari 1938 , overleden op 6 april 2011
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (5 januari 1988 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)