U bent hier

Amedé De Baere

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Amedé De Baere?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (secretaris 29 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 28 mei 1979)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 27 juni 1985 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 3 juni 1981 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 2 juni 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Deurne (Antwerpen) op 15 januari 1923 , overleden op 8 juli 2004
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 december 1987)
  • gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)