U bent hier

Armand De Baer

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Armand De Baer?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Baslow (Groot-Brittannië) op 27 januari 1917 , overleden op 25 december 1989
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (11 april 1968 - 16 november 1971)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (5 juli 1965 - 10 april 1968)