U bent hier

Hendrika De Backer-Van Ocken

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hendrika De Backer-Van Ocken?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (22 december 1981 - 23 juli 1984)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (ondervoorzitter 21 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 20 maart 1972)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 23 juli 1984)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 26 januari 1982 - 23 juli 1984)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 22 maart 1982)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 16 maart 1982 - 23 juli 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 1 februari 1923 , overleden op 5 mei 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 25 juli 1989)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 23 juli 1984)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (27 april 1971 - 16 november 1971)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)
Minister
  • staatssecretaris toegevoegd aan de minister van de Vlaamse Gemeenschap (6 april 1981 - 17 december 1981)
  • staatssecretaris voor de Vlaamse Gemeenschap (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • minister van de Vlaamse Gemeenschap (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • voorzitter van de Vlaamse executieve (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • minister van de Nederlandse Gemeenschap (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • voorzitter van de executieve van de Nederlandse Gemeenschap en het Vlaamse Gewest (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • minister van Nederlandse Cultuur en minister van Vlaamse Aangelegenheden (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • minister van Nederlandse Cultuur en minister van Vlaamse Aangelegenheden (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • minister van Nederlandse Cultuur en van Vlaamse Aangelegenheden (25 april 1974 - 2 juni 1977)