U bent hier

Livien Danschutter

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Livien Danschutter?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Zelzate op 12 april 1920 , overleden op 13 mei 2006
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (30 oktober 1962 - 22 mei 1965)