U bent hier

Jos Daems

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 27 augustus 1983)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse raad Kieskring Leuven (22 december 1981 - 27 augustus 1983)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (voorzitter 10 februari 1983 - 27 augustus 1983)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (tweede ondervoorzitter 9 februari 1982 - 27 augustus 1983)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 27 augustus 1983)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (voorzitter 10 februari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
Lid Vlaamse raad Kieskring Leuven (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
Lid cultuurraad Kieskring Leuven (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Leuven (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
Lid cultuurraad Kieskring Leuven (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 5 november 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
Lid cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 5 maart 1972)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Rillaar (Aarschot) op 29 augustus 1926 , overleden op 27 augustus 1983
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (8 november 1981 - 27 augustus 1983)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (Brabant) (22 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Brabant) (16 april 1968 - 21 november 1971)
Minister
  • staatssecretaris voor Posterijen, Telegrafie en Telefonie en voor Buitenlandse Handel (23 oktober 1973 - 24 april 1974)
  • staatssecretaris voor Posterijen, Telegrafie en Telefonie (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)