U bent hier

Jan Daems

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan Daems?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 18 november 1975 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 25 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (plaatsvervangend lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Molenbeek-Wersb. (Bekkevoort) op 21 december 1912 , overleden op 27 november 1988
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)